Farma fotowoltaiczna Jedwabne

Inwestor i wykonawcy

Inwestor:

Fotowoltaika Jedwabno sp. z o.o.

 

Wykonawca:

opeus_logo

OPEUS Energia Sp. z o.o. to dostawca kompleksowych rozwiązań w obszarze nowoczesnych i ekologicznych źródeł pozyskiwania energii.
Działalność operacyjna firmy, skoncentrowana w segmencie źródeł odnawialnych, obejmuje w szczególności optymalne rozwiązania w zakresie systemów fotowoltaicznych. Oferta Spółki, uwzgledniająca najnowsze rozwiązania techniczne, obejmuje wszystkie etapy kompleksowej obsługi inwestycji tj. zaprojektowanie optymalnego rozwiązania, ocenę ekonomiczną projektu, budowę i uruchomienie instalacji, wraz zapewnieniem obsługi serwisowej.

 

 

Dostawca technologii:

selfa_logo

Selfa GE S.A.  ma w swojej ofercie kilkaset produktów. Oferując innowacyjne pomysły oraz doskonałą znajomość technologii, tworzy odpowiedzialnie rozwiązania dla przyszłości. Fotowoltaika to branża rozwijająca SELFA PV, zdając sobie sprawę z konieczności i obowiązku przejścia na energetykę odnawialną w Polsce i licząc na wzrost świadomości fotowoltaicznej przy wsparciu rządowym (m. in. powszechne w Unii Europejskiej FIT-y, czyli Feed-In-Tariff), zaprasza do współpracy.

Przebieg inwestycji

Roboczy-page-007

Finanse

Szacowany koszt przedsięwzięcia wynosi: 4,255 mln PLN

W ramach Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 inwestycja otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej w wysokości 1,73 mln PLN.

Technologia

Farma składa się z 2640 modułów SV60P.4-255, 255W każdy.

Łączna moc znamieniowa to około 0,67 MW, natomiast sprawność ok. 15,5%.

Bibliografia

http://www.wfosigw.olsztyn.pl/?art_id=31⦁ &⦁ type=aktualnosci⦁ &⦁ full=1883⦁ &⦁ sp=3

http://www.selfa-pv.com/

http://www.opeusenergia.pl/Data ostatniej modyfikacji: 31 lipca 2016

Inwestycje